پاورپوینت پودمان دوم کار و فناوری پایه نهم ترسیم با رایانه

پاورپوینت پودمان دوم کار و فناوری پایه نهم ترسیم با رایانه

 پاورپوینت پودمان دوم کار و فناوری پایه نهم ترسیم با رایانه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوع فایل: power point

فرمت فایل: ppt and pptx

قابل ویرایش 25 اسلاید

 

قسمتی از متن پاورپوینت:


پودمان ترسیم با رایانه بخش اول : پودمان های تجویزی
برخی از شایستگی هایی که در این پودمان به دست می آورید. کارگروهی,مسئولیت پذیری,مدیریت منابع,فناوری اطلاعات و ارتباطات و اخلاق حرفه ای
انتخاب فناوری ترسیم با رایانه
ترسیم شکل های ساده هندسی
استفاده از ابزارهای ویرایش و اصلاح ترسیم
به کارگیری ابزارهای دقیق و کمک رسم
اندازه گذاری بر روی نقشه ها
کسب اطلاعات در ترسیم با رایانه
ترسیم نقشه های پروژه ی طراحی و ساخت
رعایت نکات ایمنی و ارگونومی هنگام انجام دادن کار
پودمان ترسیم با رایانه کاربرد ترسیم با رایانه در برخی مشاغل با پیشرفت فناوری ارتباطات و اطلاعات, فناوری ترسیم با رایانه در مشاغل و حرفه های گوناگون بسیار کاربرد پیدا کرده است. پودمان ترسیم با رایانه کاربرد ترسیم با رایانه در برخی مشاغل از جمله این کاربردها می توان به ترسیم نقشه های صنعتی در تولید قطعات, ترسیم نقوش در هنر, ترسیم نقشه های ساختمانی و ترسیم الگوهای طراحی دوخت اشاره کرد. پودمان ترسیم با رایانه مزایای استفاده از فناوری ترسیم با رایانه استفاده از رایانه در ترسیم نقشه ها چندین مزیت دارد.
ترسیم به وسیله ی دستِ آزاد یا به وسیله ی خط کش و پرگار فاقد این مزایا است. پودمان ترسیم با رایانه مزایای استفاده از فناوری ترسیم با رایانه پودمان ترسیم با رایانه برخی از مزایای استفاده از فناوری ترسیم با رایانه دقت: با رایانه میتوان شکل ها را دقیق تر ترسیم کرد سرعت: با رایانه میتوان شکل ها را با سرعت بیشتری ترسیم کرد. ظاهر نقشه ها: با رایانه نقشه تمیزتر , واضح تر و جزییات مشخص تر است. مقیاس: با رایانه به راحتی میتوان نقشه ها را بزرگ تر یا کوچیکتر کرد. اشتراک با دیگران: به راحتی میتوان از طریق پست الکترونیکی برای دوستانتان نقشه را ارسال کنید. استفاده دوباره : با رایانه میتوان نقشه ها را در چند جا استفاده کرد. محیط نرم افزارهای ترسیم با رایانه نرم افزارهای گوناگونی برای ترسیم وجود دارد.
از برخی از آن ها برای ترسیم دوبعدی استفاده میشود و دربرخی دیگر از آن ها امکان ترسیم سه بعدی نیز وجود دارد. پودمان ترسیم با رایانه محیط نرم افزارهای ترسیم با رایانه تعدادی از نرم افزارها امکانات ترسیم ساه دارند و تعدادی دیگر امکانات گسترده و پیچیده تری دارند.
شکل محیط نرم افزارهای دوبعدی ترسیم معمولا شبیه یکدیگرند. پودمان ترسیم با رایانه در محیط نرم افزار ترسیم, نوار ابزارهای مختلفی برای ترسیم نقشه ها وجود دارد. ( در این پودمان از نوار ابزار ترسیم و از نوار اصلاحات یا ویرایش استفاده میشود.) پودمان ترسیم با رایانه چگونگی ترسیم شکل های ساده با استفاده از ابزار خط, دایره و کمان میتوان شکل های ساده هندسی ترسیم کرد. پودمان ترسیم با رایانه چگونگی ترسیم طرح های زیبا با ابزارهای ویرایش(Modify) با ابزار تقارن و ابزار آرایه در نرم افزار ترسیم, میتوان از طریق تکرار کردن و قرینه سازی یک شکل,طرح های زیبایی به وجود آورد. 

 

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

 

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

 

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

 

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

 

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

 

ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

 

محصولات مرتبط:

پکیج پاورپوینت های همه پودمان ها کار و فناوری پایه نهم: (پودمان اول الی پودمان یازدهم)

پاورپوینت پودمان اول کار و فناوری پایه نهم: الگوریتم

پاورپوینت پودمان دوم کار و فناوری پایه نهم: ترسیم با رایانه

پاورپوینت پودمان سوم کار و فناوری پایه نهم: ساز و کارهای حرکتی

پاورپوینت پودمان چهارم کار و فناوری پایه نهم: بازی های رایانه ای

پاورپوینت پودمان پنجم کار و فناوری پایه نهم: برق

پاورپوینت پودمان ششم کار و فناوری پایه نهم: تأسیسات مکانیکی

پاورپوینت پودمان هفتم کار و فناوری پایه نهم: عمران

پاورپوینت پودمان هشتم کار و فناوری پایه نهم: خودرو

پاورپوینت پودمان نهم کار و فناوری پایه نهم: پایش رشد و تکامل کودک

پاورپوینت پودمان دهم کار و فناوری پایه نهم: صنایع دستی (برجسته کاری روی فلز مس)

پاورپوینت پودمان یازدهم کار و فناوری پایه نهم: هدایت تحصیلی حرفه ای


اینجا هم مشاهده کنید